מה אנחנו מייצרים?

אליוקמפ, בעלת יותר מ-30 שנות ניסיון, היא המובילה בייצור ריפודים למערכות גינה. הידע העשיר והיכולת הטכנולוגית מסייעים לנו לייצר ריפודים איכותיים, עמידים ומתואמים אישית. תמיכה מלאה משלב העיצוב ועד לייצור מותאם ללקוח.

ריפודים ממותגים

ריפודים ממותגים מבית אליוקמפ הם הפתרון המושלם לעסק שלך. באיכות גבוהה ועיצוב אישי, הם מספקים נוחות מרבית ומראה מתואם לסביבת העבודה. חברתנו מייצרת ריפודים בהתאמה אישית לבתי מלון | צימרים | חופי רחצהו ועוד

ריפודי חוץ לבתי מלון וצימרים

ריפודי חוץ מותאמים לבתי מלון וצימרים, משדרים אווירה של נופש ונינוחות. אליוקמפ מציעה מגוון עשיר של חומרים איכותיים ועמידים, בעיצובים מרהיבים. עם דגש על איכות ואסתטיקה, אנו מספקים חווית שהייה מושלמת לאורחים שלך.

כיסוים לג'קוזי

כיסויי ג'קוזי מותאמים מבית אליוקמפ מעניקים הגנה מושלמת ועיצוב מעולה לג'קוזי שלך. בחומרים איכותיים ועמידים, הכיסויים מסייעים בשמירה על הג'קוזי משמש בימים חמים וממזג אויר סוער בחורף, UV ופגעי מזג האוויר, מה שמאריך את חיי השימוש ומשפר את חוויית הג'קוזי.

ייצור שימשיות

אליוקמפ מייצרת שימשיות לעסקים ומלונות. בעבודה יצירתית, אנו מתמחים בתכנון וייצור איכותי של ריפודים ממותגים לסביבה העסקית. התהליך כולל עיצוב אישי, בחירת חומרים איכותיים וייצור מדויק.

עבודות שביצענו :